Geltoni Nakties Akiniai

7,86 EUR
Su PVM

OHO! Geltoni nakties akiniai, diktuoja naujausias stiliaus ir elegancijos tendencijas, o nakties metu jie puikiai tinka pagerinti matomumą.  Su šiais akiniais naktį matysite ryškesnį vaizdą, ypač gerai tinka, jei vairuojate naktį.

Stiklai yra specialiai padengiami poliarizuota UV400 danga, sumažinant nakties šviesų atspindėjimą, blokuojant 95% mėlynosios šviesos ir 100% UVA / UVB spindulių. Tai užtikrina, kad viskas, kas yra priekyje aiškiai matosi ir yra ryšku net lietingomis dienomis ar esant rūkui.

Jei esate vairuotojas, ieškantis akinių nuo saulės ar naktinio matymo akinių, jūsų paieškos baigtos!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

Plienas Ir Plastikas

Spalva:

Geltona

Išmatavimai: 

13.5 x 2 x 5 cm

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.