Vaikiška Automobilio kėdutė

25,16 EUR
Su PVM

Vaikų saugumas yra visų prioritetas, o vaikiška automobilio kėdutė yra būtinas daiktas kiekvienuose namuose. Tačiau kai kurios vaikiškos kėdutės dažniausiai būna didelės ir nepatogios, specifinės dėl savo dydžio, kurias jūsų vaikas itin greitai išauga, jau nekalbant apie tai, kad jos yra pakankamai brangios.

Šis produktas turi 3C ir ECE sertifikavimus ir taip pat atitinka tarptautinius ISO9001 kokybės standartus. Tinka daugeliui automobilių, taip pat gali būti naudojamas, lėktuve ar net golfo vežimėlyje...

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Viena iš efektyviausių ir patogiausių vaikiškų automobilio kėdučių rinkoje, produktas yra nešiojamas, sulankstomas, lengvas ir lengvai montuojamas, bei išmontuojamas. Dabar galite užtikrinti savo vaiko saugumą visur kur važiuojate, neapsikraudami savęs didelėmis ir sunkiomis vaikiškomis kėdutėmis.

Produktas yra pagamintas iš patvaraus, kvėpuojančio ir aplinkai nekenksmingo audinio, be toksinų, todėl yra saugus ir idealus jūsų vaikui. Galite reguliuoti saugos diržų lygį, todėl yra tinkama vaikams nuo 9 mėnesių iki 12 metų! Maksimalus svorio apribojimas yra 30kg.

SVARBU: Vaikišką automobilio kėdutę reikia naudoti kartu su saugos diržu. Ši kėdutė buvo suprojektuota dėl saugumo taip, kad saugos diržas eitų per vidurinė kilpą.

Produkto specifikacijos:

Sertifikatai:

3C Ir ECE Sertifikuota

Tarptautiniai Testavimai Ir Sertifikatai:

ISO9001

Svoris:

0.7kg.

Maksimalus Leidžiamas Svoris:

30kg./166lbs.

Dydis:

56 x 32.5cm

Tinka: 

9 Mėnesių Iki 12 Metų

Galimos Spalvos:

Šviesiai Mėlyna, Mėlyna, Raudona, Rožinė

Pakuotėje: 

1 vnt. Vaikiška Automobilio Kėdutė

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.