360 Laipsnių Universalus Magnetinis Telefono Laikiklis

8,45 EUR
Su PVM

Reikia saugaus ir nesudėtingo telefono laikiklio prie prietaisų skydo? Savo elegantišku dizainu, 360 Laipsnių Universalus Magnetinis Telefono Laikiklis užtikrina, tvirtą ir saugų sprendimą jūsų telefonui. Pamirškite tuos didelius ir nepatogius telefonų laikiklius, kurie užima daug vietos jūsų automobilyje. Lengva pritaisyti ir nuimti, nereikia jokių sudėtingų įrankių.

Galite reguliuoti telefoną, skirtingais kampais, todėl produktas yra puikiai tinkamas GPS naudojimui ar vaizdo įrašų žiūrėjimui. Prietaisas taip pat suderinamas su bet kuriuo mobiliuoju prietaisu! 

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.