Neleidžiantis Užmigti Prietaisas

7,61 EUR
Su PVM

Neleidžiantis Užmigti Prietaisas skirtas, išlaikyti vairuotojų budėjimo laiką, ilgo važiavimo metu. Jis naudoja elektroninės pusiausvyros principą, todėl prietaiso veikimui automobilio judėjimas netrukdys. Paprasčiausiai nustatykite prietaiso padėtį kurios metu skambės signalas, kiekvienas vairuotojas turi galimybę nusistatyti parametrus pagal save. Signalas pradės skambėti tik tuo atveju, kai vairuotojo galva nusilenks žemyn, tam tikru kampu.

Specialus jungtukas stebi jūsų galvos padėtį. Neleidžiantis Užmigti Prietaisas yra lengvas ir patogus naudoti, todėl tinka kasdieniam dėvėjimui. Produktas bus tvirtai prigludęs prie ausies ir liks savo vietoje, net jei dėvimi akiniai.

Venkite nelaimingų atsitikimų kelyje, naudodamiesi Neleidžiantį Užmigti Prietaisą!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto Specifikacijos:

Išmatavimai: 

15.2 x 9.1 x 1.5 cm

Tinka: 

Moterims ir Vyrams

Galimos Spalvos: 

Juoda

Maitinimas: 

Baterijomis

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.