Prietaisų Skydelio Kamera

42,17 EUR
Su PVM

Prietaisų Skydelio Kamera yra revoliucinė asmeninio saugumo sistema, skirta jūsų automobiliui užfiksuoti viską kas vyksta, HD kokybe. Sukurta specialiai, siekiant apsaugoti jus nuo neapdairių vairuotojų ir padėti  išvengti didesnio automobilio draudimo.

Naudodami naują tvirtinimo technologiją, Prietaisų Skydelio Kamerą galite pritvirtinti, bet kurioje automobilio vietoje. Produktas naudoja išskirtinį šarnyrinį laikiklį, leidžiantį kamerą, pasukti, bet kuria kryptimi 120° kampu. Prietaisas automatiškai koreguoja vaizdą ir prisitaiko prie paros laiko, todėl jūsų vaizdo įrašas atrodys puikiai net ir naktį...

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Prietaisų Skydelio Kamera suteikia galimybę žiūrėti vaizdo įrašą iš karto, tiesiai ekrane arba atsisiųsti į kompiuterį. Produktas buvo suprojektuotas su aukščiausios klasės funkcijomis, įskaitant judesio aptikimą, vaizdo stabilizavimą, pasirinktinį laiko ir datos antspaudą, vaizdo režimą, automatinį paleidimą po automobilio užkūrimo (su įdėtu automobiliniu įkrovikliu).

Specifikacijų  sąrašas:

·        Ekranas: 6.35 cm TFT LCD: 270° pasukamumas, Įrašymo Rezoliucija:1280x960 / 720x480 / 640x480 pixels

·        Ekrano Kampas: 120°

·        Mikrofonas: Garsas gali būti įrašomas

·        Prieiga: USB 2.0

·        Išmatavimai: 14.2 x 11.6 x 6.1 cm

·        Svoris: 181 g.

·        Automobilio įkrovimo prieiga: 12-24V

·        Kalbos: Anglų, Vokiečių, Rusų, Prancūzų, Japonų, Korėjiečių ir t.t.

·        Išimama Baterija

·        Vaizdo sensorius: 1/4 Spalvų CMOS

·        Palaikymas SD/MMC Kortelės: Iki 32GB (Parduodama Atskirai)

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.