Įbrėžimus Maskuojantis Pieštukas

9,97 EUR
Su PVM

Radote įbrėžimą ant savo numylėto automobilio? Kam išleisti daug pinigų, perdažant automobilį, kai rinkoje yra toks produktas kaip Įbrėžimus maskuojantis pieštukas! Pradėję naudoti, nepatikėsite savo akimis, kai matysite dingstančius įbrėžimus po paprasčiausio judesio pieštuku!

Vienintelė paslaptis po Įbrėžimus Maskuojančiu Pieštuku yra "Nano" technologija, kuri užpildo bet kokį įbrėžimą ir sukietėja saulės spindulių pagalba. Jis yra švarus, permatomas ir veikia su VISOMIS spalvomis. Produktas geriausiai tinka mažiems ir švelniems įbrėžimams!

Jei nesate tikri, kaip naudoti Įbrėžimus Maskuojantį Pieštuką, daugiau informacijos rasite vartotojo instrukcijose. Atkreipkite dėmesį, kad giliems įbrėžimams gali prireikti keleto sluoksnių.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto Specifikacijos:

Modelis:

 V-SY10

Išmatavimai:

 3 cm 

Ilgis:

 10 cm

Svoris:

 25 g

Tinka:

Lengviems Įbrėžimams ir Kai Kuriems Giliems

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.