Saugos Diržo Pagalvėlė

6,62 EUR
Su PVM

Saugos Diržo Pagalvėlė padaro kiekvieną jūsų kelionę malone. Produktas tvirtai prisitvirtina prie automobilio saugos diržo, lipnios (velcro) juostelės pagalba.

Jei esate keleivio sėdynėje, saugos diržo pagalvėlė, suteikia saugų pogulį jūsų galvai. Produktas pagamintas iš itin minkštos medžiagos „Neopreno“, o tai suteiks jums geriausią poilsį!

Saugos Diržo Pagalvėlė yra būtinas kelionės atributas, nes ji nesukelia nemalonaus dirginimo, priešingai, nei saugos diržas!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.