Lipnus Gelinis Padas

6,98 EUR
Su PVM

Lipnus Gelinis Padas yra: stiprus, ilgaamžis ir itin įvairaus panaudojimo. Produktas pasižymi minimalistiniu dizainu kuris gali papuošti jūsų prietaisą ar namų erdvę.

Lipnus Gelinis Padas yra plonas ir tąsus, todėl puikiai tinka naudoti ant neįprastų paviršių ar netaisyklingų formų! Mes glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų tiekėjais, kad užtikrintume, jog medžiaga yra saugi ir pateisina lūkesčius.

Produktas yra saugus naudoti ant bet kokio paviršiaus taip pat gaminamas dviejų formų ir gali būti pjaustomas pagal jūsų pačių individualų poreikį. Padas yra gaminamas iš geriausių medžiagų ir todėl yra daugkartinio naudojimo...

Formos
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Šis nuostabus Lipnus Gelinis Padas puikiai tinka naudoti automobilyje. Prilipink savo telefoną arba GPS geram navigacijos matomumui ar įkrovimui! Įsidėmėkite, jeigu bandysite prilipinti sau vertingą daiktą kuris yra sunkus, patariame tai išbandyti saugioje aplinkoje. Kitas svarbus veiksnys, turintis įtakos bendram produkto stiprumui, yra paviršiaus tipas ir forma ant kurios bandote pritvirtinti padą.

Produkto Specifikacijos:

Ypatybės:

Atsparus, Patvarus, Plaunamas, Tąsus, Universalus

išmatavimai:

10 x 9.8 x 1 cm

Forma:

Trikampio, Stačiakampio Ir Apskritimo 

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.