Pritaisoma kišenė telefonui

5,78 EUR
Su PVM

Pritaisoma kišenė telefonui yra kompaktiško dizaino, nedidelė, lengvo naudojimo, tai geriausia kas galėjo atsitikti jūsų telefonui. Pritvirtinkite jį prie prietaisų skydelio ar bet kur patogu!

Tvirtas galinis kablys prisitvirtins ir pasiliks ten kur jį prikabinsite. Šis produktas taip pat gali tarnauti kaip papildoma kišenė jūsų automobilyje. Ji gali tapti laikikliu mobiliajam telefonui, bilietams, kortelėms, akiniams nuo saulės ir kitiems daiktams.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

Stiprus Nailonas Ir Polypropenas

Išmatavimai:

7.3 x 8.3 cm

Tvirtinimo Tipas:

Kablys

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.