Automobilio Oro Jonizatorius

9,86 EUR
Su PVM

Automobilio Oro Jonizatorius yra paremtas naujausiomis technologijomis, naudodamas neigiamus jonus oro valymui. Produktas gerina oro kokybę, pašalindamas nepageidaujamus kvapus: dūmų, žiedadulkių, užteršto oro, dulkių ir dar daugybę kitų!

Šis Automobilio Oro Jonizatorius efektyviai pašalins 99,9% ore esančių bakterijų. Nuo šiol jums nereikia nerimauti, kaip jūsų automobilis kvepia, nes prietaisas garantuoja jums švariausią orą automobilyje.

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.