Batų LED Šviesa

9,12 EUR
Su PVM

Saugumas yra svarbiausia, saugokite save su šia Batų LED Šviesa, būk matomas naktį. Produktas tvirtai prisitvirtina prie batų kulno, o jo "Ultra Bright" šviesos diodų lemputė užtikrins, kad jūs būsite pastebėti tamsiu paros metu. Dėvėkite jį važiuodami dviračiu ar motociklu. Perjunkite šviesą nuo stabilaus iki mirksinčio rėžimo, du kartus paspausdami šoninį mygtuką ir tris kartus jį paspausdami išjunkite. Produktas atsparus blogoms oro sąlygoms ir tinka daugeliui batų dydžių.

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.