• Išpardavimas!

Ryklio Galva Šuns Guolis

30,12 EUR
Su PVM

Mūsų mažieji draugai nusipelno visko kas, geriausia. Leiskite jiems ramiai miegoti šiame originaliame guolyje.

Ryklio Galva Šuns Guolis prabangi naminių gyvūnų lova yra specialiai pritaikyta jūsų augintiniams. Viduje yra nuimamos pagalvėlės, pagamintos iš švelnios Oxford medžiagos, todėl jos yra patogios ir minkštos liestis, netoksiškos ir atsparios vandeniui.

Jūsų augintiniui tikrai patiks jos naujas guolis! 

Dydis
Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.