Dideli meškinai - pristatymas į namus 0


Kuprinė Katei

39,79 EUR
Su PVM

Įsitikinkite, kad jūsų mylimiausi augintiniai yra saugūs, kai juos išsinešate į lauką. Kuprinė užtikrins, kad katė pasiruošusi kelionei bet kada ir bet kur! Ši "kvėpuojanti" kuprinė turi pusės sferos dizainą, kuris atrodo kaip kosminė kapsulė. Produktas yra pagamintas iš aukštos kokybės oksfordo audinio, kuris yra laidus orui.

Dabar jums nereikia jaudintis, vedant savo augintinius į lauką. Kuprinę geriausia naudoti keliaujant arba kai esate tose vietose, kuriose taikomos griežtos gyvūnų laikymo taisyklės. Tai ne tik saugu, bet ir jūsų augintiniai turi galimybę pasigrožėti aplinkiniais vaizdais!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.