Silikoninės Gyvūnų Šukos

8,57 EUR
Su PVM

Tiems, kurie turi naminius gyvūnus namie, šios silikoninės šukos puikiai tiks jūsų augintiniui. Didelėms ar mažoms katėms, šunims ir kitiems pūkuotiems naminiams gyvūnėliams. Dabar ir jūs galite lengvai iššukuoti savo augintinius su šiuo įrankiu. Jis taip pat gali masažuoti jūsų augintinio kūną, skatinant kraujotaką.

Silikoninės gyvūnų šukos greitai ir lengvai pašalina jūsų katės paviršinių plaukų perteklių, nesukeliant jokios žalos ar nepažeidžiant odos. Jis pagamintas iš stipraus ir elastingo silikono, kuris užtikrina ilgesnę gyvavimo trukmę nei įprastas tradicinis šepetys. Galite tiesiog nuplauti, kad pašalintumėte plaukus. Silikoninės gyvūnų šukos visada pasiruošusios atlikti puikų darbą.

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Šis produktas, per kelias minutes pašalina iki 90% slenkančių plaukų nuo jūsų katės. Tiesiog švelniai perbraukite šukomis per jūsų gyvūno kailį ir liksite nustebę rezultatu. Rankena puikiai priglunda prie jūsų rankos, naudojant, išvengiama slydimo. Šis kompaktiškas katės šepetys yra labai patogus laikyti ir naudoti!

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.