Dantis Valantis Kramtymo Kamuoliukas

9,97 EUR
Su PVM

Kiekvienas šuo mėgsta kamuolius ir žaisti su jais, rinkoje yra pakankamai daug skirtingų rūšių kamuoliukų, tačiau dauguma jų yra lengvai perkandami tokiu atveju atsiranda rizika, kad jūsų augintinis gali praryti kenksmingų medžiagų. Tačiau šis dantis gerinantis kramtymo kamuoliukas yra labai lankstus ir švelnus, atsparus įkandimams, o šunys mėgsta žaisti su juo!

Šis produktas yra labai atsparus įkandimams, taip padėdamas stiprinti jūsų augintinio dantis. Taip pat jis labai gerai atšoka nuo paviršių, o tai gali padėti ištreniruoti šuns reakciją.

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Norint pasilinksminti su savo augintiniu, jūs galite įdėti šiek tiek maisto į kamuoliuką, tokiu atveju jūsų šuo bus ir sotus ir užimtas! Produktas yra lengvai valomas, tiesiog su muilu ir vandeniu arba tik su vandeniu. Maži dantų formos spygliai, masažuoja ir valo jūsų augintinio dantis.

Mūsų šunys nusipelno meilės ir rūpestingumo, kuriuos galime suteikti, o burnos priežiūra nėra išimtis. Guminė medžiaga yra saugi ir netoksiška. Užsisakyk šį žaislą savo augintiniui šiandien!

Produkto specifikacijos:

Ypatybės:

Kramtomas Žaislas

 Tinka:

Šunims

Medžiaga:

Guma

Diametras:

 5 cm

Spalva:

Melyna arba Raudona

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.