Plaukų Šalinimo Šepetys

7,52 EUR
Su PVM

Mes visi mėgstame savo augintinius, bet nemėgstame kai visos sėdynės, lovos ir baldai apsivėlę plaukais. Plaukų šalinimo šepetys veikia kaip magija, surenkant augintinių plaukus ir palaikant jūsų namus švarius. Jis greitai ir efektyviai pašalina bet kokius plaukus, dulkes ir maisto likučius, nuo jūsų rūbų, patalynės ar baldų. Paprasčiausiai perbraukę per audinį iškart pastebėsite, kaip greitai yra surenkami plaukai ir nuvalomi nešvarumai.

Pagaminta iš aukštos kokybės ABS plastiko ir aksomo, tai plaukų šalinimo šepetys kuris yra itin patvarus ir yra daugkartinio naudojimo. Ši patogaus dizaino rankena suteiks jums patogumo ir tvirtumo jausmą.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacija:

Medžiaga:

Patvarus ABS Plastikas

Išmatavimai:

 3 x 2 x 11 Coliai

Panaudojimas:

 Sėdynėms, Lovoms, Baldams

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.