Naminių Gyvūnų Nagų Dildė

6,38 EUR
Su PVM

Naminių Gyvūnų Nagų Dildė - tai revoliucinis nagų kirpimo įrankis katėms ir šunims. Tai naujausias būdas išlaikyti jūsų naminių gyvūnėlių nagų apdailą. Dabar galite lengvai ir saugiai palaikyti tinkamą jūsų naminių  gyvūnų nagų ilgį. Trumpinkite nagus nenaudojant tradicinių žirklių, nesukeliant nemalonių pojūčių savo augintiniui.

Šio produkto paslaptis yra "Precision Emery" padavimo ratas, kuris švelniai pašalina plonus jūsų augintinių nagų sluoksnius, tuo pačiu apsaugodamas jūsų namus nuo subraižymų. Unikalus apsauginis dangtelis leidžia pašalinti tik tam tikrą nago ilgį.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Pripratinti savo augintinį prie kažko naujo užtrunka laiko. Augintinių šeimininkai nemėgsta karpyti jų nagus, o tai daryti veterinarijos parduotuvėse yra pakankamai brangu. Augintiniai pripažįsta švelnumą, nedrumsčiant jų ramybės. Jūs ir jūsų augintinis iškart pamilsite Gyvūnų nagų dildę!

Produkto specifikacijos:

Tinka:

Šunims Ir Katėms

Išmatavimai:

24.2 x 3.5 cm

Baterijos:

2C Baterijos 

Medžiaga:

Aukščiausios Klasės Nerūdijantis Plienas

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.