Plaukus surenkanti pirštinė

8,95 EUR
Su PVM

Plaukus surenkanti pirštinė tai pirštinė, kuri labiausiai patinka jūsų augintiniui! Ji atstoja šukas, pirštinė masažuoja jūsų augintinio kailį ir surenka plaukus, viskas veikia dėl 175 "Ultra-Fine" minkštųjų silikono galiukų, kurie ir padaro visą darbą.

Plaukai prilimpa prie pirštinės, todėl juos lengva nuimti ir išmesti. Ši plaukus surenkanti pirštinė išlaikys jūsų namų švarą, sumažindama nukritusių plaukų kiekį jūsų namuose.

Šis įrankis puikiai tinka visų dydžių ir veislių šunims ir katėms. Produktas pašalina nereikalingus plaukus ir švelniai masažuoja jūsų augintinį! Tinka augintiniams su ilgais, trumpais ar garbanotais plaukais!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Išmatavimai:

7.8 x 0.5 x 10 Coliai

Medžiaga:

175 Ultra-Fine Silikonas

Tinka:

Ilgiems, Trumpiems Ir Garbanotiems Šunims Ir Katėms

Saugūs naminiams gyvūnams:

Taip

Ypatybės:

Atpalaiduoja

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.