Šuns Pavadėlis

7,12 EUR
Su PVM

Ar jūs vedžiojate savo šunį, ar jūsų šuo vedžioja jus? 93 proc. Šunų savininkų teigia, kad jų šunys visą laiką tempia juos, o kartais pasivaikščiojimai tampa netgi varginantys, nes negalite kontroliuoti situacijos.

Leiskite mums supažindinti jus su šiuo nuostabiu įrankiu, kuris gali iš karto padėti lengviau vedžioti jūsų šunį.

Šis pavadėlis yra švelnus, o jūsų šuo niekada nepatirs jokio smaugimo. Šis šuns pavadėlis yra patvirtintas veterinarijos gydytojų ir instruktorių. Vietoj to, kad apsivyniotų ant apykaklės, jis apgaubia nugarą ir užeina ant klubų. Jei jūsų šuo bando traukti ar vilkti, švelnus spaudimas yra per vidurį,  taigi jam nepavyks jūsų vilkti.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Be to, šį pavadėlį gali išplėsti iki 6 colių ilgio, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti padėtį. Jis pagamintas iš aukštos kokybės nailono, turinčio „Anti-Slip“ guminę rankeną.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

56% Nailonas, 29% Metalas, 15% Guma

Ilgis:

Iki 6 Colių

Ypatybės:

Švelnus Ir Jokio Smaugimo

Veislė:

Bet Kokios Veislės Šuo

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.