Žuvytė Žaislas Katėms

5,56 EUR
Su PVM

Miela Žuvytė - žaislas katėms, tai vandens robotas kuris turi plaukmenis, kurie priverčia žaislą plaukti kaip tikrą žuvį!

Dabar galite turėti stalinį akvariumą, kuris bus pilnas gyvybingų žuvyčių! Pirma pilkite vandenį ir įdėkite akmenis į dubenį. Įdiekite 2 AA baterijas ir padėkite žuvytę į dubenį. Spalvinga ir gyvybinga žuvytė pradės plaukti! Yra tik keletas dalykų, labiau raminančių nei sėdėjimas ir žiūrėjimas į akvariumą.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Išmatavimai:

7.2 x 4 x 1.2 Coliai

Baterijos:

2 AA Baterijos

Ypatybės:

Plaukia Kaip Tikra Žuvis

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.