Super Mielas kačių ir šunų kaklaraištis

3,57 EUR
Su PVM

Planuojate savo augintinių fotosesiją? Ar tiesiog norite, kad jūsų augintinis atrodytų nepaprastai žavingai? Mes turime puikų aksesuarą! Labai mielas kačių ir šunų kaklaraištis yra su unikaliai sukurta apykakle, kuri yra reguliuojama ir keičiama.

Labai mielas kačių ir šunų kaklaraištis taip pat yra labai patogus ir netrukdys ir nepakenks jūsų augintiniui! Pagaminta iš aukštos kokybės medvilnės. Apykaklę lengva valyti, tiesiog plaukite šiltu vandeniu ir muilu. Naudokite jį nuotraukoms, vestuvėms ar Helovinui! 

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

Vilna

Tinka:

Katėms Ir Šunims

Galimi Dydžiai:

Didelis, Mažas

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.