LED šuns Apykaklė

6,54 EUR
Su PVM

Vedžioti savo šunį tamsiu paros metu, gali būti sunku ir pavojinga. Kai paleidžiate savo augintinį nuo pavadžio, gali būti sunku jį pastebėti tamsoje ypač turintiems tamsaus kailio augintinius. Tačiau mes esame čia, kad pagelbėti jums su šiuo sprendimu – LED šuns pavadėlis - tai šviečiantis pavadėlis su įmontuota šviesa ir baterijomis.

Produktas  yra iš aukštos kokybės nailono juostelės, kuri yra itin patvari ir patogi jūsų šuniui. Kadangi antkaklis yra už jūsų šunų galvos, žibėjimas netrukdys jūsų augintiniui.

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

Aukštos Klasės “Nylon Webbing”

Baterija:

2 x CR2032 (Pridėta)

Baterijos Trukme:

2 – 3 Mėnesius

Tinka:

Katėms Ir Šunims

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.