LED Lenktynių Laikrodis

15,48 EUR
Su PVM

Visiems Automobilių Sporto Fanatikams - tai unikalus laiko skirstymo būdas, pamirškite standartinius laikrodžius su romėniškais skaitmenimis. Jums patiks, kaip šis šiuolaikiškas nerūdijančio plieno aksesuaras rodo laiką spidometro formatu. Produktas turi specialias funkcijas, tokias kaip reguliuojamas šviesumas ir LED apšvietimas.

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Specifikacijos:

·        Tipas: Skaitmeninis LED Laikrodis

·        Apyrankės Medžiaga: Guma        

·        Diametras:3*4.2cm Apytiksliai

·        Storumas:1 cm Apytiksliai

·        Apyrankės Ilgis:21cm Apytiksliai (Įskaitant Sagtį)

·        Apyrankės Plotis: 2.1cm Apytiksliai 

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.