Dvigubas Dramblių Pakabukas

5,54 EUR
Su PVM

Dėmesio visi dramblių mylėtojai? Turime, labai mielą mamos dramblės ir mažojo drambliuko pakabuką, kurį privalote turėti! Tinka prie bet kokių drabužių, galite derinti su kasdieniais arba oficialiais drabužiais!

Šie mieli drambliai bus tavo geriausias draugas visur ir visada! Ieškote dovanos sau ar savo artimui? Daugiau nebeieškokite – štai viena!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto Specifikacijos:

Išmatavimai:

2.5 x 1 cm

Ilgis:

20.5 + 6 cm

Medžiaga:

Cinkas Ir Aliuminis

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.