Ananasinis Laikrodis

6,78 EUR
Su PVM

Ar jums patinka ananasai? Dabar galite dėvėti juos ant riešo kiekvieną dieną! Ananasinis laikrodis yra suprojektuotas su ananasų fonu ir gražiu dirželiu. Laikrodis yra ne tik mielas, bet gali būti puikus akcentas prie bet kokios aprangos!

Pagamintas iš nerūdijančio plieno, produktas nesukels nemalonaus jausmo ar diskomforto ant jūsų riešo. Apyrankė yra reguliuojama, kad atitiktų bet kokį riešo dydį, paprasčiausiai persekite metalinę sagtį.

Šis atogrąžų laikrodis bus puikus aksesuaras vasarą, paplūdimyje! 

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.