Tobulas Karalienės Žiedas

10,98 EUR
Su PVM

Tobulas Karalienės Žiedas yra prabangaus dizaino aksesuaras, kuris padarys bet kokią aprangą išskirtine! Rožių aukso spalva yra itin moteriška ir šiuolaikiška, todėl tai yra puikus aksesuaras ypatingoms progoms ar nešioti kasdien.

Su specialiai supjaustytais žėrinčiais akmenimis, kurie suteikia žiedui papildomą blizgesį! Pagamintas iš nerūdijančio plieno, produktas nepraras spalvos ir nesukels nepatogumų nešiojant.

Ieškote dovanos? Tobulas Karalienės Žiedas gali būti puiki dovana, kurią tavo mergina tikrai įvertins!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.