Rankų Darbo Kaklo Amuletas

8,84 EUR
Su PVM

Rankų darbo kaklo amuletas yra įkvėptas mažo kaimo esančio Mammen, Jutlandijoje. Šis nuostabus ir tvirtas rankų darbo amuletas yra iš Vikingų laikotarpio. Produktas pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Amuletas yra kokybiškai pagamintas "Skåne" plaktuko analogas. Šis aukštos kokybės amuletas yra labai išsamus, o iš abiejų pusių yra vienodas. Tai pakankamai didelis papuošalas.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

Nerūdijantis Plienas

Išmatavimai:

40 x 38 mm

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.