Katės Formos Auskarai

5,55 EUR
Su PVM

Katės formos auskarai yra gražiausias aksesuaras bet kokiai merginai! Nesvarbu, ar jums patinka katės, ar ne, šitie mieli katės auskarai tikrai privers įsimylėti šį aksesuarą. Pagaminta iš Premium aliuminio, jie yra itin patvarūs ir lengvi, todėl puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui!

Šie unikaliai suprojektuoti katės auskarai atrodo kaip katė kabanti jūsų ausyje. Kai kietai! Produktą yra taip lengva įdėti ir nuimti. Dėvėkite juos vakarėliuose, gimtadieniuose ir jie padarys kiekvieną aprangą išskirtine!

Įsigyk juos kaip dovaną savo draugams ar šeimai jau šiandien, kol dar neišpardavėme! Skubėkite!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

Premium Aliuminis

Pakuotėje:

 Pora Auskarų

Išmatavimai:

 1.5 x 2 cm

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.