• Išpardavimas!

3D Rašiklis

40,02 EUR
Su PVM

Daugelis vaikų tyrinėja ir išreiškia savo kūrybiškumą per piešimą – nesvarbu ar tai popieriaus lapas ar šviežiai nudažytos sienos! Turime išeitį, kuri neleis suniokoti jūsų namų, tačiau ir toliau lavins jūsų ar jūsų vaikų meninius sugebėjimus, tikėkite ar ne bet su šiuo įrankiu, galite piešti ore!

3D Rašiklis leidžia jums paversti savo vaizduotę trimatėmis figūromis. Jis patogus naudoti ir tinka vaikams nuo 8 metų amžiaus, žinoma,  su suaugusių priežiūra. Pieškite bokšto konstrukcijas, gyvūnų figūrėlės ir kitus 3d statinius! Galimybės yra begalinės!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.