Magiškai Augantis Medis

9,67 EUR
Su PVM

Magiškai Augantis Medis yra kūrybingiausia dovana, kurią galite padovanoti vaikams, vyresniems nei 3 metai! Tai paprasta dviejų dalių kartoninė eglė dedama į pridėtą skysčio talpyklą. Per kelias valandas pradeda rodytis spalvingos gėlės, kurios išliks beveik neribotą laiką. Produktas pristatomas dėžutėje, kurioje viskas paaiškinta ir iliustruota, ką daryti ir ko tikėtis iš šio produkto.

Būtina atlikti tik paprastus veiksmus: pastatykite popieriaus medį į padėkliuką, užpilkite magišką tirpalą ant medžio ir užsiūkite šakeles mažais karoliukais. Popierinis medis pradės burbuliuotis per 30 minučių, vėliau pradės žydėti, o pilnai žydėti pradės po 24 valandų. Atrodo nuostabiai!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto Specifikacijos:

Išmaavimai:

13.3 x 10.5 cm

Medžiaga:

Popierius

Tinka:

3+ Amžiaus

Ypatybės:

Dekoracija, Dovana

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.