Vandeniui Atsparus Bluetooth Garsiakalbis

16,34 EUR
Su PVM

Klausykite visų savo mėgstamiausių hitų VISADA ir VISUR. Šis Vandeniui Atsparus Bluetooth Garsiakalbis yra tvirtai sukonstruotas, o jo paviršius, specialiai sukurtas taip, kad vandens lašai nubėgtų. Galinėje dalyje yra specialus tvirtinimas, kuris  gali prikibti, prie bet kokio plokščio paviršiaus!

Kiekvienas Vandeniui Atsparus Bluetooth Garsiakalbis turi įmontuotą multi-formatų garso dekoderį, kuris leidžia jums džiaugtis kokybišku garsu visą dieną. "All-in-One" valdymo skydas esantis prietaiso centre leidžia reguliuoti garsumą, atkurti / pristabdyti dainą ar praleisti muzikinį kūrinį. Produktas turi įmontuotą mikrofoną, kuris leidžia jums skambinti iš savo mobiliojo telefono, prietaisą naudojant kaip laisvų rankų įrangą,  važiuojant ar net prausiantis duše...

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Vandeniui Atsparus Bluetooth Garsiakalbis yra specialiai sukurtas, kad puikiai veiktų su bet kokiais "Bluetooth" suderinamais mobiliaisiais įrenginiais, įskaitant "iPhone 5", "iPhone 6 / 6S", "iPhone 6 / 6S plus" ,“IPhone 7, 7s“ ir t.t. Bei, dauguma "Android" įrenginių. Prijungdami USB maitinimo kabelį galite visiškai įkrauti savo garsiakalbį ir naudoti jį maždaug 4 valandas. Paverskite jį telefono stovu tiesiog pritvirtindami prie savo telefono ar Planšetinio kompiuterio.

PASTABOS

1) Paspauskite ir palaikykite įjungimo / išjungimo mygtuką maždaug 7 sekundes. Raudonas ir Mėlynas LED indikatorius pradės mirksėti, reiškiant, kad įrenginys yra paruoštas susieti.

2) Ieškant "Bluetooth" įrenginių, pasirodys "BTS-06".

3) Susiekite savo įrenginį su "BTS-06". Jei prašys nurodyti slaptažodį, įrašykite "0000".

4) Nemeskite  viso garsiakalbio į vandenį.

5) Dukart paspauskite telefono skambučio mygtuką, kad pakartotinai paskambintumėte paskutinį skambutį.

Produkto Specifikacijos:

Medžiaga:

Guma

Išmatavimai:

81 x 81 x 55 mm

Maitinimas:

DC 5V

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.