• Išpardavimas!

Limpanti Kišenė Telefonui

4,58 EUR
Su PVM

Limpanti Telefono Kišenė tinka beveik visiems išmaniesiems telefonams ir jų dėklams! Pagaminta iš itin aukštos kokybės medžiagų, kišenė išsiplečia, tačiau nepraranda savo formos. Dabar galite susidėti savo korteles ir pamiršti piniginę!

Daugiau jokios storos piniginės! Pasiimkite telefoną ir keliaukite, dirbkite kasdienius darbus ir linksminkitės, negalvodami kur jūsų piniginė!

Šis produktas yra pirmoji pasaulyje piniginė, kuri gali pakeisti jūsų storą ir sunkią piniginę. Dėl savo elastingumo, kišenė gali talpinti iki 10 banko kortelių. Pamirškite riziką pamesti piniginę, nes visos reikalingiausios kortelės yra kartu su jūsų telefonu...

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Limpanti Telefono Kišenė gali būti pašalinta, nepalikdama lipnaus paviršiaus, dėl šios priežasties pašalinus kišenę  purvas ir nešvarumai neprilips išlaikydami jūsų telefoną švarų.

Išmatavimai: 8.9 x 5.6 x 0.25 cm

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.