• Išpardavimas!

Lankstus Mini Trikojis Stovas

7,68 EUR
Su PVM

Tvirtas ir lankstus mini trikojis stovas, tinkamas naudoti su įvairiais skaitmeniniais fotoaparatais, "GoPros" ir mobiliaisiais telefonais. Jo lanksčios kojos leidžia įrenginį pastatyti ant nelygių paviršių, medžių šakų, polių ir t.t. Produktas tinkamas naudoti kaip stalinis interneto kameros stovas ar vaizdo kameros stovas, kad būtų pasiektas tobulas pageidaujamas kampas.

Stovas yra nešiojamas, lengvas ir kompaktiško dydžio, patogus keliaujant. Pastatykite mini trikojį stovą ant stalo, apvyniokite aplink stulpą arba pakabinkite ant medžio šakos. Minkštos kojos ir lipnios jų apačios suteiks stabilumą ant bet kokio paviršiaus, užtikrinant, kad pagausite geriausią kadrą.  Dėl savo kompaktiško dydžio stovas telpa į kuprinę ar didesnį kameros krepšį. 

Išmatavimai 18.5 x 3 x 3 cm

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.