Sulankstomas Selfių Dronas

79,86 EUR
Su PVM

Pasisveikinkite su naujausiu ir kiečiausiu selfių dronu mieste! Sulankstomas selfių dronas turi kompaktišką ir protingą dizainą, kurio matmenys siekia tik ~18 centimetrų su sulankstomomis rankomis!

Jame yra krabų žnyplių įkvėpta oro sraigto apsauga, užtikrinanti, kad jo sraigtai būtų apsaugoti ir nepažeisti, bei saugūs tūpimo metu. Bet... geriausia yra tai, kad viduje slepiasi 720p didelės raiškos HD kamera, kurią galite naudoti norėdami fotografuoti nuostabius vaizdus bet kada ir bet kur. Jūs netgi galite perduoti nuotraukas ir vaizdo įrašus į savo išmanųjį telefoną realiuoju laiku! Džiaukis šiuo prietaisu nepaisant paros laiko, nes jis turi LED lemputes kurios suteikia galimybę matyti tamsoje...

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Taip pat jis turi tris greičio lygius, kurie leis jums įveikti pakankamai didelį atstumą, o „One Key“ grįžimo funkcija užtikrins, kad lengvai surasite kelią atgal, kai įamžinsite geriausius vaizdus!

Įsitikink, kad nepraleisi nei vieno svarbaus kadro turėdamas papildomą Selfių Drono bateriją

Produkto specifikacijos:

Išmatavimai:

Apytiksliai 18 x 15 x 3cm (Nesulankstytas) / 15 x 10 x 4 (Sulankstytas)

Krovimo Srovė:

3.7V 500mAh

Krovimo Laikas:

45 minutės

Skridimo Laikas:

Apytiksliai 5 - 7 minutės

Distancija:

Apytiksliai 30m

Kameros Resoliucija:

720P

Kitos Funkcijos:

Vieno Mygtuko Funkcija, 3 Skridimo Greičio Lygiai, LED Šviesa

Pakuotėje:

1 vnt. Mažas Selfių Dronas, 1 vnt. Baterija, 1 vnt. USB Kabelis, 4 vnt. Propeleriai, 1 vnt. Atsuktuvas, 1 vnt. Vartotojo Gidas

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.