Sraigė garsiakalbis

21,31 EUR
Su PVM

Sraigės yra žinomos kaip lėtos ir nerangios, bet ši yra išimtis!

Susipažinkite su šauniausiu ir kiečiausia sraige mieste... Pristatome Sraigė garsiakalbis! Tai atrodo pernelyg miela, kad būtų tiesa, bet tikėkite ar ne, šis mažasis draugas gali suteikti jums kokybišką stereofoninį garsą, paprasčiausiai prijunkite jį prie savo mobiliojo telefono. Tai ne tik garsiakalbis, bet ir telefono stovas.

Suderinama su IOS, Android ir kitais įrenginiais, tokiais kaip planšetiniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai ir staliniai kompiuteriai su 3,55 mm garso sąsaja. Ji yra nešiojama, skamba nuostabiai ir puikiai atrodo! Gaukite šauniausią mobiliųjų įrenginių priedą dabar!

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.