Bevielis Garsiakalbis

60,23 EUR
Su PVM

Pasiimk vakarėlį kartu su savimi, kad ir kur eitum! Šis Bevielis Garsiakalbis yra belaidis, nešiojamas ir pakankamai kompaktiškas, kad galėtumėte nešiotis visur su savimi, jūs tikrai liksite nustebinti aukštos raiškos garsu.

Tiesiog suporuokite jį su savo mobiliuoju įrenginiu ir įsitikinsite, kad įmanoma gauti aukštos kokybės garsą iš itin mažo daikto ir viskas dėl trijų skyrių technologijos įrenginio viduje. Naudokitės žygyje, viduje ar netgi lauko vakarėliuose.

Be to, jis turi įmontuotą HD triukšmo slopinimo mikrofoną ir vieno paspaudimo funkciją, kuri leidžia jums skambinti be rankų. Organizuokite konferencinius pokalbius, kurie skamba tarsi visi esate vienoje vietoje! Gauk savo dabar!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.