Alkotesterio Priedas Telefonui

29,96 EUR
Su PVM

Visada bus tokių dienų, kai vakarėlis per daug įsisiūbavo ir išgėrėte daugiau negu planavote ? Bet kokiu atveju vairavimas išgėrus, niekados nėra išeitis, o kai taip nutinka, visada turite žinoti kur yra riba, o tam ir yra skirtas šis Alkotesterio priedas telefonui.

Šis Alkotesterio priedas telefonui suderinamas su IOS ir Android įrenginiais ir gali analizuoti ir aptikti alkoholį žmogui kvėpuojant, 99% tikslumu, net jei jūs rūkėte, gėrėte kavą ar kitus gėrimus. Žalias apšvietimas reiškia lengvą alkoholio lygį, geltonas - stiprus alkoholio kiekis ir raudona spalva - niekada nereikėtų vairuoti!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.