KTV Karaokės Mikrofonas

45,65 EUR
Su PVM

Patinka smagūs karaokės vakarai? Dainuok iš širdies, bet kur ir bet kada su šiuo KTV karaokės mikrofonu.

Šis "Bluetooth" bevielis mikrofonas ir garsiakalbis yra du viename ir gali veikti savarankiškai, be papildomo ryšio, todėl jis yra nešiojamas ir lengvas naudoti. Lengvai suderinama su "iOS" ir "Android" išmaniaisiais telefonais, kuriuos galite naudoti kaip "Bluetooth" garsiakalbį, automobiline stereo aparatūra, garso įrašymo įrenginiu ir žinoma, mėgaukis Karaoke iki 8 valandų!

Galite rinktis iš trijų skirtingų spalvų, įsigykite tokį kuris jums labiausiai patinka ir džiaukitės kartu su šeima ir draugais.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.