Belaidis Garsiakalbis

28,56 EUR
Su PVM

Prijungti savo mobilųjį telefoną prie garsiakalbio, USB laidu, nėra labai patogu. Daugiau jums nebereikės sukti galvos, nes šis bevielis garsiakalbis yra viskas ko jums reikia.

Ši nauja technologija nereikalauja jokio "Bluetooth" ryšio ar USB kabelio. Tiesiog įdėkite savo mobilųjį telefoną į garsiakalbį ir jis sustiprins garsą iš jūsų "iOS" ar "Android" įrenginio. Jis įsijungia ir išsijungia automatiškai, kai įrenginys pašalinamas.

Spalva
Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.