Sulankstomo Asmenukių Drono Baterija

19,27 EUR
Su PVM

Puikus momentas + išraiškingas vaizdas + geriausias kameros kampas ... bet jūsų selfių dronas iš-si-kro-vė!

Na, turime jums gerų naujienų! Dabar jūs nepraleisite nei vieno puikaus momento, turėdami šią atsarginę Asmenukių Drono bateriją, skirtą "Sulankstomam selfių dronui".

Ši pakuotė sudaro 2 originalias JJRC H37-07 500mAh ličio polimero baterijas, kurios geriausiai veikia su nuotolinio valdymo prietaisais, transporto priemonėmis, žaislais ir žinoma, dronais!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Sulankstomas Selfių Dronas baterija

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.