Svajonių Pilvo Pleistras

7,88 EUR
Su PVM

Atrodo, kad neįmanoma atsikratyti  to nemalonaus riebalų pilvuko, nesvarbu, kad ir kiek jūs einate į sporto klubą arba laikotės dietų? Šis "Svajonių pilvo pleistras" gali būti atsakymas į visas jūsų bėdas!

Šis ypatingas pleistras padeda deginti kalorijas, kurios liečiasi tiesiai į pilvą. Naudokitės juo bet kada ir bet kur, miegodami ar dirbdami. Tai odos spalvą turintis ir lengvai pasislepiantis po drabužiais pleistras, todėl nereikia gėdintis, kad aplinkiniai pastebės šią inovaciją ant jūsų pilvuko.

Paprasčiau nei paprasta naudotis! Pirmiausia įsitikinkite, kad pilvo plotas yra švarus ir sausas. Išpakavus nuimkite plėvelę nuo pleistro, tada atsargiai padėkite ją ant norimos vietos....

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Tai ne tik pilvo pleistras,  produktą galima naudoti ir kitose kūno vietose, kuriose norite padailinti formas, šlaunų, klubų ar viršutinių rankų. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite jį bent 30 dienų, 8 valandas per parą.

Produkto specifikacijos:

Spalva:

Odos

Dydis:

Apytiksliai 31 x 19cm 

Pakuotėje yra:

5 vnt. Svajonių Pilvo Pleistrai

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.