Stresą Mažinanti Bokso Kriaušė

32,25 EUR
Su PVM

Koks geriausias būdas išvengti streso ir palaikyti gerą formą? Įsigykite šią stresą mažinančią bokso kriaušę! Sukurtas iš saugios ir netoksiškos medžiagos, laisvai stovintis smūgių maišas yra tvirtas ir patvarus. Galite užpildyti šią pripučiamą kriaušę smėliu, ryžiais, vandeniu ir t.t. Tiesiog įsitikinkite, kad jos pagrindas būtų gerai įžemintas,  tokiu atveju maišas taps atsparus kojų, rankų ir kitiems smūgiams. Kadangi tai pripučiamas produktas, jį galima naudoti net be pirštinių. Be to, jis yra lengvai transportuojamas ir sandėliuojamas, tiesiog pašalinkite bazės turinį, kai jis nenaudojamas. Tai puikus būdas numalšinti stresą ir įtampą, tuo pat metu išlaikyti savo kūną tinkamos formos.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Medžiaga:

PVC polyvinilo chloridas) Neslystanti medžiaga

Spalva:

Raudona 

Dydis:

150 x 40cm

Pakuotėje:

 1 vnt. Stresą nuimanti smūgių kriaušė, 1 vnt. Pompa

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.