LED Dantų Veidrodėlis

5,98 EUR
Su PVM

Graži šypsena yra geriausias grožio atspindys. Dauguma žmonių  skiria savo dėmesį, plaukų, makiažo ir odos priežiūros produktams, o burnos priežiūra dažnai paliekama antrame plane. Įsigykite šį LED odontologinį veidrodėlį, kuris leidžia jums patikrinti sunkiai pasiekiamas vietas burnoje.

Rekomenduojamas įrankis, skirtas odontologams ir paprastiems žmonėms, šis patogus įrankis neabejotinai padės jūsų dantų higienos procedūroms! Jis pagamintas iš saugių ir patvarių ABS medžiagų ir yra paprastas naudoti! Be to, LED šviesos funkcija leis lengviau patikrinti burnos dalis, kurias sunku pasiekti.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Produkto specifikacijos:

Spalva:

 Galima atsitiktinė spalva

Išmatavimai:

14 x 1 x 2cm

Veidrodėlio diametras:

23mm

Pakuotėje:

1 vnt. LED Dantų Veidrodėlis atsitiktine spalva

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.