Aktyvios Anglies Dulkės Dantų Balinimui

9,68 EUR
Su PVM

Daugiau jokių brangių dantų balinimo procedūrų! Saugiai balink savo dantis natūraliu būdu su aktyvia medžio anglimi, tai jau nuo senų laikų naudojamas vaistas skrandžio skausmams ir apsinuodijimui maistu lengvinti. Dantų balinimas anglies dulkėmis sugeria ir padeda pašalinti toksinus ir apnašas burnoje.  Anglies dulkės lengvai nusiplauna ir padaro jūsų dantis akimirksniu baltesnius bei švarius. Paprasčiausiai suvilgykite drėgną dantų šepetėlį į medžio anglies dulkias ir švelniai, sukamaisiais judesiais šveiskite dantis maždaug 2 minutes. Po procedūros išspjaukite turinį ir gerai išskalaukite burną. Jūsų dantys taps pastebimai baltesni naudojant priemonę reguliariai! Optimaliems rezultatams naudokite 2-3 kartus per savaitę.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.