Uodus Atbaidanti Apyrankė

3,56 EUR
Su PVM

Novatoriška apsauginė apyrankė nėra bloga idėja. Taip, jūs išgirdote teisingai. Apyrankė apsaugai nuo uodų ir kitų vabzdžių. Šis spalvingų apyrankių komplektas yra ekologiškas ir turi aromatinį kvapą, kuris jūsų nedirgins, kol darys savo darbą. Tai vienintelė apyrankė kuri gali išvaikyti uodus maždaug 20 metrų spinduliu. Tai taip pat gali  būti puiki dovana jūsų artimiesiems norint apsaugoti juos nuo nemalonių įkandimų. Apyrankė už labai prieinamą kainą padės apsaugoti jus ir jūsų šeimą nuo nemalonių uodų įkandimų. Jūs ne tik sutaupysite pinigų, bet ir apsaugosite savo šeimą nuo žalos!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.