Barzdos plaukų surinkėjas

5,12 EUR
Su PVM

Kiekvieną kartą skusdamiesi paliekate netvarkingą kriauklę? Dabar galite skusti savo barzdą, nesukdami galvos apie netvarką ar užsikimšusią kriauklę.

Barzdos plaukų surinkėjas, leidžia surinkti nuskustus plaukus ir laikyti juos atokiau nuo kaklo, drabužių ir kriauklės. Sutaupysite daug savo brangaus laiko po skutimosi.

Labai lengva valyti ir sandėliuoti, todėl nėra jokios netvarkos! Taigi, vaikinai, būkite tikri, kad įsigysite tai - o merginos supraskite, kad tai tiesiog puiki dovana tavo partneriui, tėvui ar broliui!

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.