Mini Veido elektrinis masažuoklis

12,35 EUR
Su PVM

Miesto gyvenimas gali būti labai įdomus, tačiau jis taip pat gali suteikti jūsų veidui daugybę gilių nešvarumų, kurių negalės pašalinti net brangiausias veido valiklis. Na, gera žinia yra ta, kad Mini Veido elektrinis masažuoklis, gali pasirūpinti viskuo! "New Sonic" valymo technologija naudoja vibracijas kurios veikia tūkstančius kartų per minutę , kad galėtumėte atlikti veido valymą, tinkantį jautriai ar įprastai odai. Pagamintas iš FDA "Silicone" medžiagos, jis yra daug saugesnis, palyginti su kitais veido valymo šepečiais. Daugiau jokių šepetėlio keitimų ir daugiau jokių skausmingų ir atšiaurių nailono šerių....

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Masažuokite savo veidą šiuo prietaisu dvi minutes per dieną ir pašalinkite purvo ir makiažo likučius. Be to, tai padidina kraujo apytaką ir mažina raukšles ant veido! Jauskitės laisvai turėdami šviežią ir spinduliuojančią odą vos per dvi savaites!

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.