USB Nano Miglos pūtiklis

20,36 EUR
Su PVM

Daugeliu atvejų mūsų dienotvarkė yra labai įtempta, o apie SPA neturime laiko net pasvajoti. Neleiskite stresui sugadinti jūsų odos! "USB Nano Miglos Pūtiklis" yra tam, kad apsaugotumėte savo odą!

Jis yra toks paprastas ir patogus naudoti, jūs galite jį pasiimti su savimi visur, kur einate. Dabar visą dieną galite palaikyti savo veido drėkinimą! Jis turi glotnų dizainą, todėl, visada išliks švarus ir higieniškas. Jis taip pat yra įkraunamas, todėl galite jį naudoti iki 120 kartų, po to kai pilnai įkraunate.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Specifikacijų lentelė:

Spalva:

Raudona, Rožinė, Balta

Vandens talpyklos dydis:

7ml

Baterija:

550mAh Li-poly baterija

Įkrovimas:

DC 5V/500-1000mA

Purškimo laikas:

120 times every 30 seconds

Dydis:

Apytiksliai 110x30x20mm

Pakuotėje:

1 vnt. USB Nano Miglos pūtiklis, 1 vnt. Talpykla, 1 USB Krovimo Kabelis

______________________________________________________________________________

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.