Pilno kūno pagalvė

70,15 EUR
Su PVM

Pilno kūno pagalvė yra nestandartinio dydžio U formos pagalvė, pakankamai ilga, kad galėtumėte išsitiesti ir palaikyti pusiausvyrą tarp abiejų savo kūno pusių. Įsitaisykite patogiai, kad išvengtumėte nepatogaus miego, išlaikykite teisingą laikyseną visos nakties metu ir leiskite pailsėti savo pečiams, nugarai, bei klubams.

Pilno kūno pagalvė puikiai tinka patogiam skaitymui, slaugai arba televizoriaus žiūrėjimui. Ji yra pripildyta aukščiausios kokybės pluošto, vadinamu "Fusion Foss" užpildu, revoliucinė sintetinė medžiaga, mokslininkams žinoma, kaip "extended polymer", kuri leidžia laisvai cirkuliuoti orui. Jūsų Pilno Kūno Pagalvė niekada nesubliukš, nepasidarys nepatogi arba nemaloni.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.