Anti knarkimo prietaisas

10,22 EUR
Su PVM

Išlaisvink save nuo erzinančio ir kartais gėdingo pašalinio gilaus miego efekto: KNARKIMO. Visiškai natūralus ir efektyvus prietaisas panaikinti nemalonius knarkimo garsus. Pagamintas iš 100% aukštos kokybės ir gamtą saugančių medžiagų.

Jis skleidžia lengvą impulsą, netrikdantį normalaus miego ir yra idealus sustabdyti knarkimą ir palengvinti kvėpavimą. Tai padeda, atverti nosies kvėpavimo takus iš vidaus, kad maksimaliai padidintų oro srautą, tokiu būdu sumažindamas knarkimą. Sukurtas pagal natūralią jūsų šnervės formą, kad būtų patogus ir atitiktų visus FDA plastiko standartus. Minkštas, patogus naudoti, akį traukiančio dizaino, tvirtai prigludęs prie šnervės, formuojantis tobulą sandarą be dirželių.

Kiekis

  •  100% Pinigų grąžinimo garantija 100% Pinigų grąžinimo garantija
  • Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites. Prekės keliauja iš skirtingų pasaulio vietų Tailando, Tibeto, Kinijos, Šri Lankos, Indonezijos, Indijos, pristatymas dažniausiai trunka apie 2-3 savaites.
  •   Prekių grąžinimas per 30 dienų. Prekių grąžinimas per 30 dienų.

       100% Pinigų grąžinimo garantija

       Prekių grąžinimas per 30 dienų.

Mes žinome, kad prekiaujame pačiais inovatyviausiais produktais visame pasaulyje ir todėl norime užtikrinti kad atsakome už jokios rizikos nereikalaujančią 30 dienų garantiją.

Jeigu jaučiatės nepatenkinti bet kokioje situacijoje, mes užtikriname, kad darysime viską, kas yra mūsų galioje, kad jūs liktumėte 100% patenkinti savo pirkiniu.

Prekių pirkimas internetu gali būti nelengvas uždavinys, todėl mes norime, kad jūs suprastumėte, jog nėra JOKIOS rizikos išbandyti prekę. Jeigu jums kažkas nepatiko, jokių problemų, mes viską sutvarkysime.